Școala de Șoferi Galați - AVIAȚIA | Eficient și convenabil

ȘCOALA DE ȘOFERI

Școala de Șoferi AVIAȚIA Galați : întocmire rapidă documente, la alegere mașini diverse, îndrumare și consiliere pe tot parcursul școlarizării și după aceea, flexibilitate în stabilirea orelor de conducere. GRATIS: 2 ședinte pe simulator auto performant, pregătire teoretică nelimitată.

ATESTATE PROFESIONALE

Școala de Șoferi AVIAȚIA Galați: atestate transport marfă, persoane, ADR, taxi, manager, consilier de siguranță, instructor auto, profesor legislație rutieră. REDUCERI pentru mai multe atestate. Suport de curs gratuit, program pe calculator identic cu cel de examinare, cursuri zilnice. Examenul se susține o dată pe lună (Sâmbăta).

EXAMINĂRI PSIHOLOGICE

Școala de Șoferi AVIAȚIA Galați: evaluări în domeniul Psihologiei Muncii, Transporturilor, Apărării. Evaluarea durează 40 de minute și avizul se oferă pe loc. Cabinet agreat de Ministerul Transporturilor. Echipa formată din 3 psihologi atestați de Colegiul Psihologilor din România.

școala de șoferi
A, B, B1, BE, BX, C, CE, D, AM, A1, A, TR
atestate
Profesori legislatie, taxi , manager taxi
examinare psihologică
A transporturilor, muncii și apărării

Înscrieri Online

Înscrie-te acum și profită de reducere!

De ce școala Aviația?

La Școala de Șoferi Aviația din Galați, puteți opta să vă pregătiți în vederea obținerii permisului de conducere pentru categoriile: A, B, B1, BE, BX, C, CE, D, AM, A1, A2 și TR.

Desfasuram cursuri de pregatire pentru atestate rutiere: CPC Marfa/Persoane, CPI Marfa/Persoane, ADR Colete/Cisterne, Atestat Taxi, Atestat Manager Taxi, Atestat Inchiriere, Atestat manager inchiriere, Consilier de siguranta, Atestat instructor auto, Atestat profesor legislatie auto, Atestat Manager transport marfa, Atestat manager transport persoane, Atestat transport agabaritic.

Cursurile se desfasoara la sediile Scolii de Soferi AVIATIA si sunt sustinute de profesori cu experienta, si va explica tot ce trebuie sa stiti pentru a obtine mai usor atestatul dorit.

De asemenea, vă punem la dispoziție parc auto nou și diversificat, astfel că aveți de unde alege mașina care credeți că vi s-ar potrivi cel mai bine.

În cei 20 de ani de experiență, ne-am perfecționat metoda de pregătire temeinică, practică și teoretică, dar și ajutorul dumneavoastră, a celor peste 20.000 de cursanți bine instruiți. Vă mulțumim!

Personal amabil, specializat, la dispozitia dumneavoastră zilnic 8.00-19.00, orientat spre atragerea și fidelizarea clienților.

Cele 9 sedii moderne, plus un birou de informare, amplasate în zone diferite ale orașului, vă așteaptă să le treceți pragul pentru a vă îndeplini visul cel mare… PERMISUL DE CONDUCERE!

Cursuri teoretice

Autobuze

Chestionare Online Permis Auto, Examen Sala

Chestionare Auto

Puteti alege dintre chestionarele drpciv pentru examenul auto din categoriile A, B, C, D, E si din cele pentru redobandirea permisului de conducere (13 din 15). Acest tip de chestionare (13 din 15) este de asemenea necesar pentru cei care vor sa scurteze o perioada de suspendare a permisului de conducere.

Chestionare Atestate

Chestionare atestate profesionale 2022. Intrebari atestat Marfa, Persoane, ADR, Agabaritice, Taxi, Persoana Desemnata transport Marfa si Persoane, Atestat transport marfa, Transport persoane, Manageri si Soferi inchiriere, Instructor auto, Profesor legislatie. Teste pentru examenul ARR.

ÎNTREBĂRI FRECVENTE

• Cine mă poate informa in legatură cu informațiile necesare?
    Asistență și ajutor pentru întocmirea actelor necesare dosarului Personal calificat, amabil, dispus să vă ofere toate informațiile necesare.
  • Cum este programul pregatirii practice?
    Program flexibil și individual în ceea ce privește pregătirea practică. De asemenea, încurajăm utilizarea chestionarelor online de pe www.soferiteste.ro, www.drpciv.ro și www.e-drpciv.ro.
  • Cum se poate achita școlarizarea?
    Posibilitatea achitării cursurilor de școlarizare în rate.
  • Ce categorii auto oferim?
    Categoriile A, AM, A1, A2, B, BE, C, CE și D.
  • Câte sedii Aviația sunt?
    9 Sedii mai Aproape de Tine. 3 Centre de Formare Profesională. 1 Centru de Informare în clădirea ARR Galați. Săli de curs cu dotări moderne (retroproiector, calculatoare, chestionare on-line).
  • Ce ne recomandă?
    De 20 de ani suntem alături de voi și am dovedit calitatea serviciilor noastre. Laborator psihologic autorizat și agreat de ministerul transporturilor, 3 psihologi cu competențe de psihologia muncii, transporturi, apărare. Rată crescută de promovabilitate, eficiență, promptitudine, performanță.