Termeni si conditii - Plati - Școala de Șoferi AVIAȚIA Galați

Termeni si conditii – Plati

Sistem de plata online:
Platile online in website-ul nostru aduc posibilitatea achitarii avansurilor pentru inscrierile in categoriile auto sau atestatele dorite

a. Politica de livrare a produselor/serviciilor
Dupa completarea cererii si achitarea avansului fiecare insriere este eligibila pentru inceperea programarii cursurilor dupa stabilirea de comun acord ale celor doua parti si care se poate stabili prin legatura telefonica, prin email sau prezenta la una dintre agentiile noastre afisate pe website

b. Politica de retur/anulare
Orice plata exacutata eronat se poate rezolva pana la programarea orelor de curs prin notificarea din partea platitorului la emaiurile afisate pe website.

c. Politica de confidentialitate
Datele transmise sunt stocate in baza de date ale societatii si nu vor fi utilizate decat in scopul inscrierii legale si prezentarilor de oferte sau promotii ale societati si partenerilor societatii din care dumneavoastra va puteti retrage oricand doriti printr-un email sau telefon afisate pe website.

d.Informatii privind siguranta datelor clientilor
Datele stocate nu sunt publicate si nu se vor folosi decat in interesul dumneavoastra conform punctului “c”

Date Companie:

Nume firmă: AVILINE SRL